NAJŠIRŠIA PONUKA:

• kvalitných svietidiel
• svetelných zdrojov
• elektroinštalačného materiálu
• vypínačov a ďalšieho doplnkového tovaru

V TRNAVE A PRIĽAHLOM REGIÓNE

Navštívte DOM SVETLA s tradíciou od roku 1993.

Krédo kolektívu predajne "Tradícia, úslužnosť, skúsenosti" platí od začiatku fungovania až dodnes.

V priestoroch štýlového domu v centre mesta nájdete okrem sortimentu svietidiel aj kúpeľňové doplnky, zrkadlá, najnovšie si môžete v predajni vybrať aj štýlové kožené sedacie súpravy a sklo z poľskej proviniencie.

Od roku 1994, asi dvanásť mesiacov od začiatku fungovania Domu svetla, sa datuje spolupráca so spoločnosťou Prezent, dovozcom značky Brilux na Slovensko. Produkty Brilux sa dokázali presadiť na trhu v širokej konkurencii za veľmi krátky čas. Aj skúsenosti Domu svetla hovoria, že značka Brilux dokáže pružne reagovať na svetové vývojové trendy, či už po technickej alebo vizuálnej stránke. Úspech Briluxu podčiarkujú aj rýchle dodávky a operatívny servis.

Začiatkom septembra, pri príležitosti 11. výročia pôsobenia Domu svetla na trhu, príde k ďalšiemu rozšíreniu predajnej plochy zo súčasných 250 metrov štvorcových o ďalších 100 m2. V Dome svetla totiž sprístupnia Svetelné štúdio, v priestoroch ktorého si prídu na svoje aj najnáročnejší zákazníci.

Predajňa ako prvá v regióne naživo ponúkne automatizovaný systém i-bus EIB, vďaka ktorému získate možnosť nastavenia veľkého množstva funkcií pri svietidlách, oknách, žalúziach, kúrení. Systém simuluje prítomnosť obyvateľov domu, poskytuje ochranu nájomníkom, atď. Štýlové Svetelné štúdio poskytne ukážky zariadenia interiéru ruka v ruke s technickými vymoženosťami doby. Novovytvorené štúdio zároveň doplní už dnes bezkonkurenčnú ponuku produktov pre menej náročných zákazníkov, ale aj pre tých, ktorí radi siahnu do vrecka pri pohľade na moderné, imidžové a technicky náročnejšie produkty.

Pozíciu jednotky na trhu v trnavskom regióne by Dom svetla nedosiahol bez originálneho prístupu a znalostí personálu. Dlhodobá spolupráca s odborníkmi, bytovými architektmi či dizajnérmi sa datuje už od prvopočiatkov pôsobenia na trhu.

Hoci dnes nič nie je zadarmo, v Dome svetla vám odborne poradia, prípadne vypracujú svetelno-technický projekt grátis.